5 dodatków zwiększających produktywność w Microsoft Teams

Microsoft Teams jest aplikacją do komunikacji w grupach. Początkowo aplikacja powstała w celach typowo firmowych jednakże wiadome jest iż niedługo pojawi się również dla użytkowników prywatnych. Aplikacja pozwala na dołączenie wielu aplikacji dzięki którym możemy zwiększyć m.in. naszą produktywność. Poznaj 5 aplikacji, które Ci w tym pomogą.

Dynamic Signal

Dynamic Signals

Jako lider zespołu lub osoba prowadząca projekt często czytałeś artykuł, który był niezwykle ważny dla danej grupy lub zespołu. Teraz nie musisz się już martwić o szybkie oraz łatwe wysyłanie odpowiednich artykułów do swojego zespołu. Dzięki dodatkowi Dynamic Signals możesz dodawać krytyczne artykuły do kanału.

Dynamic Signals

Qubie

Qubie

W zespole bardzo ważnym jest aby zbierać szybką ocenę pomysłu lub konkretnej sytuacji. Dzięki dodatkowy Qubie możemy zbierać tzw. feedback od swoich współpracowników. Korzystanie z dodatku jest proste, intuicyjne, a także w ciekawy sposób wesołe.

Text

Text

W każdej firmie, czy to dużej czy małej, bardzo ważnym jest odpowiedni kontakt z użytkownikami/klientami. Aplikacja Text pozwala na integrację Microsoft Teams z komunikatami SMS. Gdy klient lub partner firmy wysyła wiadomość SMS to ta od razu jest wysyłana do Teams. Również przy pomocy aplikacji giganta z Redmond możemy na te wiadomości odpowiadać bezpośrednio do nadawcy.

Disco

Disco

Niezwykle ważne jest dbanie o dobre morale swoich pracowników lub współpracowników. Szczególnie ważne jest to w dzisiejszych czasach gdy większość z nas znalazła się na tzw. Home Office i może czuć się odizolowana. Dzięki aplikacji Disco możemy w sposób prosty oraz ciekawy świętować sukcesy współpracowników lub ważne wydarzenia dla firmy.

Alli

Alli

Pracownicy, szczególnie Ci nowi, mają wiele powtarzających się pytań w różnych dziedzinach. Dawanie tej samej odpowiedzi wielokrotnie jest nie tylko nużące ale wpływa niesamowicie negatywnie na produktywność obu stron. Dzięki dodatkowi Alli wprowadzamy bota do aplikacji Microsoft Teams. Dzięki prostej integracji możemy zaoszczędzić czas na rozwiązywanie ticketów, odpowiadanie na e-maile lub poszukiwanie informacji w Sharepoint.

Kilka ciekawostek

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem aplikacji Microsoft Teams i chciałbyś przejść szybkie, skondensowane szkolenie to Microsoft udostępnia taką możliwość. W ciągu godziny dowiemy się jaka idea stała za tą platformą oraz jakie mamy możliwość z nią związaną. Co musimy zrobić? Zarejestrować się na stronie wydarzenia: Microsoft Led Training. Przeszkodą może być język, ponieważ szkolenia odbywają się w języku angielskim.

Zastanawiasz się czy dodatki do aplikacji Microsoft Teams są przydatne? Microsoft opublikował bardzo ciekawy wpis na którym przedstawia cztery powody dlaczego pokochamy dodatki. Zapraszam do lektury.

Dodaj komentarz